Esperal Gdańsk

Doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z zakresu awersyjnej terapii leczenia alkoholizmu pozwalają nam spojrzeć na pacjenta w sposób całościowy i szeroki

Alkoholizm to choroba, która sprawia problem coraz większej ilości naszego społeczeństwa. Łatwa dostępność alkoholu, szybkie tempo życia czy wiele stresu tylko wspomagają wzrost problemu. Na szczęście istnieje coraz więcej specjalistycznych placówek, które zajmują się udzielaniem pomocy z zakresu uzależnienia od alkoholu. Jednym z takich miejsc jest nasz specjalistyczny gabinet, który oferuje między innymi zabieg wszycia wszywki alkoholowej Esperal.

Nasza wykwalifikowana kadra medyczna to osoby o wysokiej empatii, które od lat specjalizują się w leczeniu choroby alkoholowej. Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w każdej chwili po przekroczeniu progu naszego gabinetu pacjenci czuli bezpieczeństwo zarówno o swoje zdrowie, jak i bezpieczeństwo i komfort psychiczny.

Stawiamy na komfort, dyskrecję oraz przyjazną atmosferę. Wiemy, że decyzja o poproszenie o pomoc jest bardzo trudna w przypadku wielu osób uzależnionych od alkoholu, dlatego chcemy, by każdy czuł się u nas jak najbardziej komfortowo, co ułatwia podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia uzależnienia.

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci.

Wysoka efektywność terapii awersyjnej, bezpieczeństwo oraz indywidualna troska o każdego pacjenta to zalety naszego specjalistycznego gabinetu

Każda osoba, która zgłosi się do nas po pomoc, zostanie uważnie wysłuchana i potratowana indywidualnie. Wiemy, że każdy przypadek uzależnienia jest inny i wymaga odpowiedniego podejścia. Oferowane przez nas metody wspomagające leczenie uzależnienia proponowane są po wywiadzie medycznym, gdyż nasi specjaliści już od lat skutecznie pomagają osobom uzależnionym.